jak walczysz z cellulitem?

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
kika75
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sob gru 31, 2011 9:11 pm

jak walczysz z cellulitem?

Post autor: kika75 » czw cze 06, 2013 9:57 pm

Jestem w trakcie walki z cellulitem czwarty zabieg mam za sobą. Fale radiowe RF to nowość w salonie Futuro w Wawie bardzo przyjemny zabieg rzeczywiście widać efekty u mnie szczególnie widoczny na brzuchu mniej tłuszczyku a skóra bardziej jędrna i elastyczna a lato tuż tuż...... szczególnie polecam trwa teraz promocja na ten zabieg !https://www.facebook.com/pages/Salon-Ur ... n=timeline

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: jak walczysz z cellulitem?

Post autor: Narciarka » czw cze 13, 2013 9:12 am

Cześć. Czasami pomagają tylko dobre balsamy, kremy, a czasem trzeba skorzystać z pomocy tzw laserowej. Ja osobiście uważam, że natury nie należy poprawiać, jest jak jest, nie ma gwarancji, że będzie lepiej, bo... zawsze można sobie pogorszyć stan swojego wyglądu. Jedynie o czym należy pamiętać, to odpowiednia dieta, nie pozwolić na przytycie,ani tym bardziej na radykalne schudnięcie, wtedy cellulit murowany. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
storczyk
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 08, 2013 2:02 pm

Re: jak walczysz z cellulitem?

Post autor: storczyk » pn lip 08, 2013 2:11 pm

mi na cellulit pomogła po prostu dieta i ruch - biegi , pływanie. Nic specjalnego, jest lato, więc te rzeczy robi się normalnie
Zapraszam na
mojego bloga | kupony zniżkowe |

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: jak walczysz z cellulitem?

Post autor: Narciarka » pn lip 29, 2013 11:55 am

Jeśli ktoś ma już dosyć "zaawansowany" cellulit, niestety sam ruch czy pływanie na nic się zdadzą. Pomoc z zewnątrz zawsze jest wskazana, chociaż jak pisałam wcześniej,nie ma co poprawiać natury,bo przeważnie każda to ma i trzeba z tym żyć, bywają gorsze tragedie i ludzie też żyją ,bo muszą.A sam cellulit ,to nic strasznego, na twarzy tego nie widać. ;)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: jak walczysz z cellulitem?

Post autor: goska » pn wrz 16, 2013 8:17 am

A znacie jakoś dobry suplement diety walczący z Celllitem? przymierzam się do kupienia Detocellu ale nie wiem jaki wybrać czy ten na cellulit wodny czy bardziej lipidowy. jakiejś wielkiej nadwagi nie mam ale mam wielki cellulit i muszę coś z nim zrobić... muszę!!

ODPOWIEDZ