Dieta Montignaca

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
karolina7w
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 08, 2013 2:02 pm

Dieta Montignaca

Post autor: karolina7w » pn kwie 08, 2013 2:04 pm

Cześć wszystkim,

Nazywam się Karolina i mam 25 lat oraz, niestety odwieczne problemy z wagą. Przy wzroście 165 cm, obecnie waże 62 kg.
Moja waga waha się ciągle od 57-65 kg.
Próbowałam już wielu diet, ale wszystkie na dłuższą metę okazywały się nie trafne.
Pragnę zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami i bez wstydu wyjść na plażę w bikini. Dodatkowo w sierpniu czeka mnie
ślub brata na którym jestem świadkową i chciałabym wskoczyć w sukienkę w rozmiarze S, ewentualnie bardzo małe M :)
Znalazlam w internecie http://mamzdrowie.pl/dieta-montignaca/ czy ktoś z Was stosował taką dietę? Ile udało
się Wam schudnąć i w jakim czasie?

Buziaki, Karolina.

Awatar użytkownika
Titanum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 10:13 am

Re: Dieta Montignaca

Post autor: Titanum » pn sie 05, 2013 6:15 pm

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132

ODPOWIEDZ