telewizja

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
Wiatr Kłamstw
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: śr lut 18, 2009 2:25 pm
Lokalizacja: ty to wiesz?

telewizja

Post autor: Wiatr Kłamstw » pn lut 23, 2009 8:25 am

A wiec jaka jest według was najlepsza telewizja? Bo planujemy zakup i nie wiemy co jest dobre i wymiare tanie.
Czasem - tylko czasem,
Przychodzi ta chwila,
że chcę być obok Ciebie
Gdy noc srebrzysta mija.
Chce ujrzeć Twoje oczy
Gdy słońce budzi się.
Naprawdę, tylko czasem
Tak kochać mi się chce.

Awatar użytkownika
Quater
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pt sty 23, 2009 8:04 pm

Post autor: Quater » pn lut 23, 2009 8:30 am

Jak dla mnie w każdej TV nie ma nic ciekawego miałem już Cyfrę, N , i teraz mam Cyfrowy Polsat ale ostatnio korzystałem z niego dłużej niż godzinę z jakiś rok temu. Jak dla mnie na wszystkich tych platformach jest jedno i to samo.
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pn lut 23, 2009 5:49 pm

Racja. Najlepiej miec kaarte w wypozyczalni wideo i ogladac co sie chce.

Awatar użytkownika
CinCinGirl
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: pn sty 19, 2009 6:26 pm
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: CinCinGirl » wt lut 24, 2009 7:14 pm

no ja mialam dawniej Cyfrowy Polsat ale dwa razy wplata przez tych debili nie zostala zaksiegowana i wydzwaniali i wysylali upomnienia i takie pierdoly, potem naslali firme windykacyjna na nas ;] trzeba bylo im przefaksowac dowod wplaty ;pp cuda niewidy ;] bo ktos nie wykonal swojej pracy tak jak trzeba ;/
teraz mam N i takich problemow jeszcze nie mialam ;] a jesli chodzi to tylko Polsatu nie ma ;]
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba
Niegrzeczne dziewczynki dostaną się wszędzie.

Awatar użytkownika
kratoss1993
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 4:39 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Post autor: kratoss1993 » pn mar 29, 2010 12:44 pm

Wiatr Kłamstw pisze:A wiec jaka jest według was najlepsza telewizja? Bo planujemy zakup i nie wiemy co jest dobre i wymiare tanie.
Telewizja cyfrowa N jest moim zdaniem najlepsza, ma najwięcej stacji telewizyjnych w HD i wogóle. Jeżeli zależy Ci na polsacie to musisz kupić cyfrowy polsat, bo z tego co wiem to polsat nie udostępnia swoich stacji innym telewizjom.
Pomyśl dwa razy zanim napiszesz coś głupiego!
Nie pisz w ogóle jeśli ma to być kłamstwem!
Obrazek

Awatar użytkownika
winek2
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 1:58 pm

Post autor: winek2 » pn kwie 05, 2010 2:05 pm

To zależy kto co ogląda...ja mam w tym momencie N i C+. C+ jest świetna dla kibiców wiadomo...dodatkowo ma teraz fajną promocję. N ma dużo HD i najlepszy dekoder ze wszystkich. Polsatu nie miałem ale nic tam wiecej nie ma oprocz Polsatu Sport i Sport Extra...

Awatar użytkownika
Wchilka
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 9:01 am

Re: telewizja

Post autor: Wchilka » pt wrz 23, 2011 7:04 pm

też bym stawiała na N. dekoder super się sprawdza, programy hd działają jak należy. a promocje są u nich bardzo często, więc nie trzeba zbyt przepłacać. można dobrać pakiet do swoich potrzeb :) od paru tygodni promują rodzinny za cirka 40 zl. fajny pomysl :)

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: telewizja

Post autor: jabzura » pn paź 10, 2011 10:45 pm

Dziś w telewizji widziałem reklamę Heyah i rocznej ważności konta, świetna sprawa! Co prawda dotychczas była możliwość sumowania wartości doładowań, ale ta roczna ważność jest jeszcze lepsza, super :)

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: telewizja

Post autor: Narciarka » śr paź 12, 2011 9:25 am

Wymyślają ciągle coś nowego,ja bym poczekała na waszym miejscu,mówią ostatnio coś o wprowadzaniu czegoś nowego,tylko,że zapomniałam co,a nie chcę pisać jak nie wiem dokładnie,chociaż jeśli kupi się dekoder,czy jak ma ktoś antenę satelitarną,to jest trochę tych programów.Raczej narzekać nie można.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: telewizja

Post autor: Vinona » sob gru 17, 2011 9:42 pm

Pewnie chodzi ci o telewizję na kartę. Ciekawe czy okaże sie dobrym rozwiązaniem. Ja na razie mam N a przerobiłam juz chyba wszystkie i wydaje mi sie, ze N ma najlepsza ofertę.

ODPOWIEDZ