HTC DESIRE

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

HTC DESIRE

Post autor: martenka » wt cze 01, 2010 6:08 pm

hej, mieliscie juz okazje przetestowac sobie htc desire? jakie macie spostrzezenia, ktore funkcje wam sie najbardziej podobaja??

Awatar użytkownika
kokusho
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 21, 2010 8:58 pm

Post autor: kokusho » pn cze 21, 2010 9:03 pm

Znajomy ma od kilku dni także zdążyłem się już nim pobawić. Ogólnie bardzo mi się podoba ten interfejs sense. Wszystko jakoś płynnie się na nim obsługuje no i to w zasadzie taki mały kieszonkowy pecet. Muszę powiedzieć, że bardzo łatwo człowiek się przyzwyczaja do takiego smarta i chyba ja też złapałem bakcyla, bo zastanawiam się nad jego kupnem :mrgreen:

Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

Post autor: martenka » wt cze 22, 2010 8:48 am

ja zupelnie nie mialem doswiadczenia z androidem, ale milo mnie zaskoczyl + procesor 1 Qualcomm Snapdragon 1 GHz to daje calkiem plynna prace. z drugiej stroyn wczensiej mialem mozliwosc korzystania z htc hd2 na wm, i tez niezle to chodzilo, wiec to nie tylko kwestia systemu czy procka.

Awatar użytkownika
kokusho
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 21, 2010 8:58 pm

Post autor: kokusho » wt cze 22, 2010 9:09 pm

Heh pograłem sobie trochę na nim dzisiaj :mrgreen: To nawet lepsze niż psp jest.
Widzę tylko, że jak się kilka osób nim bawi to ładowarka jest potrzebna, ale w sumie to raczej nie jest duży problem.

Awatar użytkownika
Tesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob gru 20, 2008 3:52 pm

Post autor: Tesla » czw lip 29, 2010 10:28 am

Są absolutnie świetne :) miałam okazję się takim pobawić trochę u brata i chciałabym go bez 2 zdań. Tu jest spoko art na jego temat http://twojaera.pl/artykul,518,htc_desi ... est,1.html Trochę sfera marzeń to dla mnie jednak na razie :)

Awatar użytkownika
narkozaaat
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: pn lis 02, 2009 4:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: HTC DESIRE

Post autor: narkozaaat » śr maja 11, 2011 8:03 am

Głównym plusem tego telefonu jest to że ma androida :) a ten system operacyjny jest bardzo wygodny i przystępny dla użytkowników, do tego co chcieć więcej HTC są lepsze od komputerów które mieliśmy kilka lat temu w postaci buczących pudeł :P

Awatar użytkownika
kant1
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 11:55 pm

Re: HTC DESIRE

Post autor: kant1 » ndz lut 24, 2013 11:58 pm

Świetny telefon chyba nawet lepszy od Iphonea

Awatar użytkownika
koolas1
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 4:26 pm

Re: HTC DESIRE

Post autor: koolas1 » pn mar 25, 2013 4:40 pm

Dokładnie.:P Też mam słabość do HTCków :P

Awatar użytkownika
tkoala
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 25, 2013 1:57 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: HTC DESIRE

Post autor: tkoala » czw kwie 25, 2013 2:47 pm

Fajny telefonik tylko trochę drogi i bateria mi mało trzyma nie wiem czy to problem ogólny czy tylko mam jakiś trefny model, na szczęście kupiłem sobie http://www.electrogsm.pl/product/Zewnet ... h/?id=1900 i jakoś daje rade tylko zastanawiam się czy nie wywaliłem kasy w błoto. Mógłby ktoś coś napisać na ten temat?
Ciekawa strona plom.pl na której dowiesz się o zaawansowanych funkcjach systemów Windows

ODPOWIEDZ