Dobry hosting

Wszystko o hostingu, kontach www, domenach.
Awatar użytkownika
artemis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 29, 2011 11:53 am

Dobry hosting

Post autor: artemis » pn sie 08, 2011 1:28 pm

Jak na razie korzystałam z darmowego hostingu dla mojej strony jednakże z czasem jest to już za mało i chce przejść na coś lepszego możecie polecić jakiś fajny i nie drogi hosting?

Awatar użytkownika
nina27
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 30, 2011 11:56 am

Re: Dobry hosting

Post autor: nina27 » pt sie 26, 2011 7:19 am

Według mnie powinieneś spojrzeć na ofertę firmy biznes-host.pl mają bardzo dobre serwery po właśnie niewielkich cenach, sam z nich korzystam i nie narzekam.

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Dobry hosting

Post autor: Nasus » śr paź 26, 2011 12:35 pm

Siemka. Napiszę szybko... Albo xaa.pl albo 1and1.pl ... Nic innego. Nie będę opisywał bo jak wejdziesz na jedną z tych stron to zobaczysz :)
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
EmiLia
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 08, 2011 4:42 pm

Re: Dobry hosting

Post autor: EmiLia » wt sty 24, 2012 1:39 pm

Ja ostatnio wykupiłam tani hosting www (wcześniej miałam darmowy,ale mi się nie spisywał ). Wszystko też zależy od Twoich potrzeb i wymagań,a jest w czym wybrać :)
Mi osobiście wystarcza pakiet Z,płacę 18zł za miesiąc,4GB serwer i 20GB transfer - z resztą na stronce jest wszystko opsane.
A tak sama od siebie mogę dodać,że nie miałam jeszcze żadnych utrudnień,a korzystam z uługi prawie rok :)

Awatar użytkownika
EmiLia
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 08, 2011 4:42 pm

Re: Dobry hosting

Post autor: EmiLia » śr sty 25, 2012 12:46 pm

EmiLia pisze:Ja ostatnio wykupiłam tani hosting www (wcześniej miałam darmowy,ale mi się nie spisywał ). Wszystko też zależy od Twoich potrzeb i wymagań,a jest w czym wybrać :)
Mi osobiście wystarcza pakiet Z,płacę 18zł za miesiąc,4GB serwer i 20GB transfer - z resztą na stronce jest wszystko opsane.
A tak sama od siebie mogę dodać,że nie miałam jeszcze żadnych utrudnień,a korzystam z uługi prawie rok :)
Ponieważ nie ma możliwości edycji (albo ja się jeszcze nie nauczyłam ;) ) poprawiłam w ten sposób link do stronki,bo wskoczył nieprawidłowo :( Myślę,że teraz już będzie działał poprawnie i będzie pomocny :)

ODPOWIEDZ