Active w nazwa.pl

Wszystko o hostingu, kontach www, domenach.
Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt sty 05, 2007 11:11 am

Jak ja kocham takie strony w których nie sposób się dowiedzieć czegoś więcej, niż to co chce podać druga strona.
50 zł i nic więcej, 50 zł na rok, czy miesiąc?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt sty 05, 2007 1:29 pm

Właśnie ze strony trudno się dowiedzieć jak to z tymi opłatami; aczkolwiek jedno jest pewne "Pierwszy okres abonamentowy 6 miesięcy", a opłata abonamentowa to 50zł, czyżby użytkownik płacił 50zl/6miesiecy?

Ale parametry są dobre, 5GB serwer to w zupelnosci starczy, nielimitowana liczba domen, aliasów, kont e-mail czy baz danych MySQL, antywirus jest, przystępny panel admina, FTP, transfer 600GB, czego więcej chcieć ;-)
Ostatnio zmieniony pt sty 05, 2007 1:31 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob sty 06, 2007 7:09 pm

Ja też dorzucę swoje dwa grosze.
Nazwa.pl jest godna polecenia, ale od pewnego czasu pogorszyła się jakość oferowanych usług. Zapewne jest to spowodowane promocjami na serwery active za 50zł. Więcej na ten temat na popularnych forach dotyczących hostingu.
Nie wiem czy pamiętanie, ale kilka miesięcy temu nasze forum padło. Było to spowodowane odcięciem serwera przez adminów z nazwa.pl. Powodem było zbyt dużą ilością zapytań do baz danych. Wiem, że forum phpBB a w szczególności Przemo generuję większą ilość zapytań, ale przy takich odwiedzinach, jakie ma to forum jest to śmieszne.
Poza tym incydentem jestem bardzo zadowolony.
Praktycznie zero padów serwera.
Strony szybo się ładują.
Szybki kontakt poprzez emaila.

ODPOWIEDZ